Loading

Puokštės Skonis privatumo politika

Puokštės skonis valdo www.PuokstesSkonis.lt svetainės turinį, kuriame teikiamos paslaugos.

Šis puslapis naudojamas informuoti svetainės lankytojus apie mūsų politiką renkant, naudojant ir atskleidžiant asmeninę informaciją, jei kas nors nusprendžia naudotis mūsų teikiamomis paslaugomis, www.PuokstesSkonis.lt svetainėje.

Jei nuspręsite naudotis mūsų paslaugomis, leidžiate mums rinkti ir naudoti Jūsų informaciją, susijusią su šia politika. Renkama asmeninė informacija naudojama paslaugoms teikti ir tobulinti. Mes nenaudosime ir nesidalinsime jūsų informacija niekam, išskyrus tai, kas aprašyta šioje privatumo politikoje.

Šioje Privatumo politikoje vartojamos sąvokos turi tas pačias reikšmes, kaip ir mūsų Sąlygose, kurios prieinamos www.PuokstesSkonis.lt, nebent šioje Privatumo politikoje būtų nustatyta kitaip.

Informacijos rinkimas ir naudojimas

Norėdami geriau naudotis mūsų Paslauga, mes galime pareikalauti pateikti mums tam tikrą asmens identifikavimo informaciją, įskaitant, bet neapsiribojant, savo vardą, telefono numerį ir pašto adresą. Mūsų surinkta informacija bus naudojama susisiekti su jumis arba nustatyti jūsų tapatybę.

Žurnalo duomenys

Mes norime jus informuoti, kad kai tik lankotės mūsų svetainėje, mes renkame informaciją, kurią mums siunčia jūsų naršyklė, vadinamą žurnalo duomenimis. Šie žurnalo duomenys gali apimti tokią informaciją kaip jūsų kompiuterio interneto protokolo („IP“) adresas, naršyklės versija, mūsų aplankyti mūsų paslaugos puslapiai, apsilankymo laikas ir data, laikas, praleistas tuose puslapiuose, ir kita statistika.

Slapukai

Slapukai yra failai su nedideliu duomenų kiekiu, dažniausiai naudojami anoniminiu unikaliu identifikatoriumi. Jie siunčiami į jūsų naršyklę iš jūsų lankomos svetainės ir yra saugomi jūsų kompiuterio standžiajame diske.

Mūsų svetainė naudoja šiuos „slapukus“ rinkdama informaciją ir tobulindama mūsų paslaugas. Jūs galite priimti arba atsisakyti šių slapukų ir žinoti, kada slapukas siunčiamas į jūsų kompiuterį. Jei nuspręsite atsisakyti mūsų slapukų, galbūt negalėsite naudoti kai kurių mūsų Paslaugos dalių.

Paslaugų tiekėjai

Mes galime įdarbinti trečiųjų šalių įmones ir asmenis dėl šių priežasčių:

  • Mūsų paslaugoms palengvinti;
  • Teikti paslaugas mūsų vardu;
  • Padėti mums analizuoti, kaip naudojama mūsų paslauga.

Mes norime informuoti savo paslaugų vartotojus, kad šios trečiosios šalys turi prieigą prie jūsų asmeninės informacijos. Priežastis – atlikti jiems pavestas užduotis mūsų vardu. Tačiau jie yra įpareigoti neatskleisti ir nenaudoti informacijos jokiais kitais tikslais.

Saugumas

Mes vertiname jūsų pasitikėjimą teikiant mums savo asmeninę informaciją, todėl stengiamės naudoti komerciškai priimtinas priemones jai apsaugoti. Tačiau nepamirškite, kad joks perdavimo internetu būdas ar elektroninio saugojimo būdas nėra 100% saugus ir patikimas, ir mes negalime garantuoti jo absoliutaus saugumo.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų tarnyboje gali būti nuorodų į kitas svetaines. Jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą, būsite nukreipti į tą svetainę. Atkreipkite dėmesį, kad šios išorinės svetainės nėra mūsų valdomos. Todėl primygtinai rekomenduojame peržiūrėti šių svetainių privatumo politiką. Mes nekontroliuojame ir neprisiimame jokios atsakomybės už trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

Šios privatumo politikos pakeitimai

Mes galime laikas nuo laiko atnaujinti savo privatumo politiką. Taigi patariame periodiškai peržiūrėti šį puslapį, ar nėra pakeitimų. Apie bet kokius pakeitimus pranešime jums paskelbdami naują privatumo politiką šiame puslapyje. Šie pakeitimai įsigalioja iškart po jų paskelbimo šiame puslapyje.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų ar pasiūlymų apie mūsų privatumo politiką, nedvejodami susisiekite su mumis.

Veiklą vykdantis asmuo: Elena Šivickienė

  • Kontaktai:
  • +37061280265 (informacijai apie vykdomą veiklą ir užsakymus)
  • El. Paštas: Puokstes.skonis@gmail.com
  • Individualios veiklos pažymėjimo numeris: 1120294